O nás

Rúško na tvár sa stáva v spoločnosti novou normou, aspoň na určitý potrebný čas. Malo by nás chrániť a sťažiť cestu choroboplodným zárodkom pri vstupe do ľudského organizmu. Stávajú sa nutnosťou a povinnosťou. Preto by ich nosenie malo byť čo najviac pohodlné a komfortné. Na trhu je množstvo rúšok, či už domácej výroby alebo tej profesionálnej, v rôznej kvalite, strihoch a úprave. Po vlastných skúsenostiach s rôznymi rúškami sme sa rozhodli priniesť na trh rúška, ktoré nebudú odierať a ťahať ani po niekoľkohodinovom nosení. Sú šité z príjemných materiálov, sú moderné, pekné a dajú sa do nich vložiť zdravotnícke filtre pre ešte lepšiu ochranu.

“Naše ochranné rúška sú šité na Slovensku alebo v Taliansku. Materiály sú certifikované
a strihy veľmi dobre sedia na tvári, čo umožňuje ich pohodlné nosenie. Uchytenie na ušiach
je buď cez nastaviteľné šnúrky alebo jemné gumičky, ktoré nerežú a takmer ich necítite.”

V ponuke nájdete aj klasické jednorázové ochranné rúška, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti alebo na žiadnom pracovisko.

Ak si želáte na rúško vytlačiť vlastný motív, radi vám s tým pomôžeme. Na takýto typ úkonu používame biele alebo čierne rúška zo 100 % bavlny. Vašu grafiku na rúško natlačíme pomocou termolisu. V ponuke máme tiež motívy, z ktorých si môžte vybrať.

Rúška na tvár ponúkame pre pánov, dámy ale aj deti.
Veríme, že budete s našimi rúškami spokojní a oceníte pohodlie a komfort, ktoré prinášajú.